Dom
Tutaj jesteś

Słupki łazienkowe – jakie dodatki mogą wpłynąć na ich funkcjonalność i estetykę?

5 maja 2023 Dom Słupki łazienkowe


Słupki łazienkowe to nietypowy element wyposażenia łazienki. Pozwalają na wykorzystanie przestrzeni powyżej poziomu tradycyjnych szafek łazienkowych. Słupki są produkowane w wielu wersjach, dzięki czemu można używać ich wygodnie w małych i dużych pomieszczeniach. Ponadto można je łatwo dopasować do wybranego stylu aranżacji pomieszczenia. Warto zwrócić uwagę, że słupek łazienkowych to nie tylko szafka z półkami, lecz w wielu przypadkach zawiera dodatki wpływające na swój wygląd i funkcjonalność. Tym nowoczesnym rozwiązaniom warto przyjrzeć się bliżej.

Sprytny sposób na wykorzystanie przestrzeni

Słupek łazienkowy to rodzaj wysokiej szafki przeznaczonej do przechowywania produktów używanych podczas czynności pielęgnacyjnych. Wyróżnia się małą szerokością, co pozwala go ustawiać jako wypełnienie przestrzeni pomiędzy innymi meblami lub w miejscach, gdzie nie zmieszczą się innego rodzaju meble. Przykładem może być ściana przy drzwiach do łazienki lub róg pomieszczenia. Wygodny dostęp do półek to tylko podstawowa funkcjonalność słupków w łazience. Mogą mieć one inne elementy, dzięki którym meble staną się efektowną dekoracją zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

Bezpieczne i wygodne w użyciu szuflady

Nowoczesne słupki łazienkowe zawierają szuflady z wygodnymi uchwytami. Są wyposażone w prowadnice wykonane z materiałów pozwalających na precyzyjne, ciche i płynne otwieranie. Mechanizm często posiada blokadę zabezpieczającą szufladę przed wysunięciem się na zewnątrz. Płyty laminowane, z których wykonane są słupki, są niezwykle estetycznie i pasują do każdego wystroju łazienki. Mają certyfikaty pozwalające na stosowanie nie tylko w domach prywatnych, lecz także w placówkach edukacyjnych i medycznych. Dzięki temu możemy mieć pewność, że codzienna eksploatacja słupka jest w pełni bezpieczna dla wszystkich domowników, zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci.

Zamykane półki i pralka w zabudowie

W sklepach można znaleźć słupki do łazienki wykonane w różnych kolorach i kształtach. Mogą mieć jednolitą barwę lub imitować naturalne drewno. Słupek może mieć drzwiczki zabezpieczające zawartość, a wewnątrz może mieścić kosz na brudną bieliznę. Dostępne są także modele pozwalające na montaż pralki w zabudowie. Są to odmiany umożliwiające ochronę zgromadzonych przedmiotów przed uszkodzeniem i wzrokiem gości. W ten sposób można łatwo uzyskać spójną aranżację łazienki. Na półkach warto umieścić mniejsze kosze lub pojemniki, dzięki czemu akcesoria łazienkowe będą mogły być na bieżąco segregowane i utrzymane w idealnym porządku.

Efektowna dekoracja w każdej łazience

Podczas wybierania słupków łazienkowych warto zwrócić uwagę na szeroką ofertę sklepu AKORD. Dostępne tu meble są wykonane z wytrzymałych płyt laminowanych oraz mają wiele różnych dodatków zwiększających funkcjonalność. Słupek może mieć front w jednolitej barwie lub może wyróżniać się nietypowym połączeniem kolorystycznym. Powierzchnie płyt spełniają wysokie normy pod względem odporności na zarysowanie, pękanie, działanie wilgoci i wody. Takie meble są nie tylko wygodne w użyciu, ale także stanowią doskonałą dekorację odświeżającą wygląd łazienki.

Jak znaleźć dobrą firmę dekarską w Lublinie

Redakcja wavelo.pl

Nasz zespół to grupa specjalistów zajmujących się tworzeniem artykułów na temat sportu, urody, zakupów, zdrowia i lifestyle. Dzielimy się naszymi doświadczeniami oraz fachową wiedzą, pomagając naszym czytelnikom w codziennym życiu i dbaniu o ich pasje oraz zainteresowania.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

wyciskarka