Złote pierścionki zaręczynowe – jakie są modne w tym sezonie?

Zaręczyny są dla większości par bardzo ważnym wydarzeniem w życiu. Pierścionek zaręczynowy na palcu symbolizuje miłość i pokazuje całemu światu, że ta osoba jest już zajęta. Jakie złote pierścionki zaręczynowe są modne w tym sezonie? Gdzie warto kupić pierścionek?

Złote pierścionki zaręczynowe

Pierścionki zaręczynowe zawsze były dostępne w różnych kolorach, choć złoto zazwyczaj i tak wygrywało. Złoto ma bardzo elegancki i klasyczny wygląd. Złote pierścionki zaręczynowe są nie tylko uniwersalne, ale również ponadczasowe. Ci, którzy cenią tradycję, zwykle stawiają na żółty odcień. Złoto ma w sobie coś trwałego i potężnego, a poza tym oznacza bogactwo. Ponieważ pierścionek zaręczynowy jest czymś wiecznym, złoto jest właściwym wyborem.

Pierścionki zaręczynowe z kamieniami szlachetnymi

Jeśli chodzi o trendy, to obecnie pierścionek z brylantem jest najbardziej poszukiwany. Inne kamienie szlachetne również są wysoko cenione. Zwłaszcza szmaragd robi furorę. Ciemnozielony klejnot przyciąga wzrok. Nawiasem mówiąc, zielony oznacza nadzieję, szczęście i satysfakcję, dlatego jest idealnym wyborem. Przez wiele dziesięcioleci pierścionki z brylantem były uważane za symbol miłości. Pierścionek zaręczynowy wysadzany diamentami podkreśla silną więź między dwojgiem partnerów.

Pierścionek zaręczynowy rzucający się w oczy

Przez długi czas delikatne i niewielkie pierścionki zdobiły palce zaręczonych kobiet. Jednak takie trendy odchodzą w tym sezonie w niepamięć. Obecnie coraz więcej par decyduje się na większe złote pierścionki zaręczynowe. Nie może zabraknąć w nich rzucających się w oczy kamieni. Chętnie ucieka się również do niekonwencjonalnych wersji. Pojawiają się także pierścionki zaręczynowe z kwiatem. Najczęściej modele te są nieco prostsze i dostępne w wielu sklepach online, w których jest znacznie większy wybór niż w sklepach stacjonarnych.

Pierścionki zaręczynowe w kształcie serca

Pierścionki zaręczynowe w kształcie serca są szczególnie romantyczne, ponieważ serce jest symbolem miłości. Symbolizuje uczucie, oddanie i jest obietnicą na wieczność. Dotychczas pierścionki zaręczynowe w kształcie serca nie były zbyt powszechne. W tym sezonie widać coraz więcej par, które decydują się na taki wybór. Złote pierścionki zaręczynowe w kształcie serca są odpowiednie dla każdego, kto chce wyróżnić się z tłumu. Wyglądają niebanalnie i zarazem pięknie się prezentują zarówno z brylantem, jak i innymi kamieniami szlachetnymi.

Gdzie kupić pierścionek zaręczynowy?

Złote pierścionki zaręczynowe dostępne są w sklepach stacjonarnych i internetowych. Warto zdecydować się na jubilera online. Dlaczego? Jest kilka powodów. Przede wszystkim kupno biżuterii online jest znacznie prostsze i szybsze. Nie ma konieczności wychodzenia z domu. Można dokładnie na zdjęciach obejrzeć pierścionki i przyjrzeć się, jak wyglądają na palcu. Wybór jest znacznie większy. Kolejnym powodem, dla którego opłaca się kupić biżuterię online, są niższe ceny. Ten argument powinien przemówić do wszystkich, bo przecież nikt nie lubi przepłacać.

Więcej informacji i możliwość zakupu online: https://luva.pl/zlote-pierscionki-zareczynowe

Redakcja wavelo.pl