5 sposobów na zabicie czasu w trakcie długiej podróży

Planujecie podróż wakacyjną? Przed wami długie godziny spędzone w samochodzie i samolocie? Co robić, by zabić czas w podróży? Zdecydowanie przyda Wam się dobra telewizja mobilna, ale nie tylko! Zajrzyjcie do naszego artykułu i poznajcie 5 sposobów na nudę w podróży.

5 sposobów na zabicie czasu w trakcie długiej podróży

 Planujecie podróż wakacyjną? Przed wami długie godziny spędzone w samochodzie i samolocie? Co robić, by zabić czas w podróży? Zdecydowanie przyda Wam się dobra telewizja mobilna, ale nie tylko! Zajrzyjcie do naszego artykułu i poznajcie 5 sposobów na nudę w podróży.

5 pomysłów na urozmaicenie czasu w podróży

Co robić, gdy podróż dłuży się w nieskończoność? Trzecia z rzędu drzemka, postój na kawę i patrzenie przez okno są dobre na chwilę. Istnieje jednak wiele ciekawszych opcji, które pomogą przetrwać dłużące się godziny. Jednymi z nich są telewizja mobilna i nadrabianie serialowych zaległości, ale nie tylko. Przedstawiamy 5 sposobów na zabicie nudy w podróży!

  1. Filmy w telewizji online. Dzięki aplikacji INEA Online TV, którą możecie zainstalować w telefonie czy tablecie, po zalogowaniu zyskujecie dostęp do mnóstwa kanałów telewizji mobilnej. Wystarczy dowolna przeglądarka i urządzenie wyposażone w system operacyjny Android lub iOS. Za korzystanie z telewizji online nie ponosicie żadnych dodatkowych kosztów. Dzieci mogą oglądać w czasie podróży bajki i kanały edukacyjne, a dorośli filmy z dreszczykiem, ulubione seriale lub komedie. W INEA możecie oglądać wybrane produkcje na trzech kanałach jednocześnie!

    2. Audiobooki i słuchowiska. Gdy podróż dłuży się niemiłosiernie, a mimo to trudno jest zasnąć, warto założyć słuchawki i oddać się przyjemności podczas słuchania kojącego głosu lektoraPrzeżyjcie jeszcze raz fascynującą przygodę wraz z ulubionymi bohaterami podczas słuchania audiobooków, słuchowisk i podcastów.

    3. Książka. Papierowa lub na czytniku elektronicznym – to zawsze świetny pomysł na zabicie nudy w czasie podróży. Jeśli wybieracie się na dłuższy wyjazd, a ilość bagażu jest ograniczona, to lepiej sprawdzi się tu czytnik elektroniczny – możecie zmieścić na nim sporo ciekawych tytułów dla dzieci i dorosłych. Jeśli podróżujecie tylko na weekend, a w dodatku uwielbiacie szelest papierowych kartek, to klasyczna książka może być dla Was lepszą opcją.

    4. Gra. W statki, makao, chińczyka, karty – przyznajcie się – kiedy ostatnim razem graliście w którąś z tych gier? Chcąc zabić czas w podróży, warto przypomnieć sobie ulubione gry z dzieciństwa i raz jeszcze poczuć dreszczyk emocji. Zdecydowanie warto!

    5. Planowanie. Wybieracie się w nowy rejon, a jeszcze nie macie pomysłu na to, co zwiedzić na miejscu? Do roboty! Wykorzystajcie te godziny na planowanie wycieczek, które urozmaicą Wam wakacyjny wyjazd. Po dotarciu na miejsce docelowe będziecie mieli gotowy plan na każdy dzień pobytu. Koniec z nudą!

Telewizja online, wciągająca lektura, a może pasjonujący podcast? Jest wiele sposobów na to, by pozbyć się nudy w podróży. Jedni tuż po starcie samolotu sięgną po tablet i włączą telewizję mobilną, inni postanowią uciąć sobie drzemkę, jeszcze inni zasiądą do gry w chińczyka. Bez względu na to, jakie aktywności w czasie podróży preferujecie, koniecznie zabierzecie ze sobą zestaw gier i innych umilaczy – nigdy nie wiadomo, kiedy Wam się przydadzą!

Redakcja wavelo.pl