Czy warto zakupić suszarkę?

Suszarki są wielkim udogodnieniem w domu. W znaczny sposób przyspieszają czas schnięcia ubrań i innych tkanin. Nad zakupem suszarki powinny się zastanowić przede wszystkim osoby mieszkające w blokach nieposiadających balkonu, na którym mogłoby zostać powieszone pranie.
W sklepach (zarówno stacjonarnych i internetowych) można znaleźć bardzo bogatą ofertę suszarek. Urządzenia te dzielimy głównie na dwa rodzaje: pralko-suszarkę lub oddzielną suszarkę wolnostojącą.
Największą przewagą pralko-suszarki jest bez wątpienia oszczędność miejsca – pojedyncze urządzenie zajmuje mniej miejsca niż dwa osobne. Duży wpływ na podjęcie decyzji o zakupie urządzenia będzie miała ilość oraz częstotliwość prania. W przypadku dużych objętości i częstego prania, bardziej rozsądnym wyborem może okazać się zakup oddzielnej suszarki. Osoby z małą przestrzenią w mieszkaniu mogą zastosować bardzo popularne ustawienie obu urządzeń – suszarka na pralce, które w rzeczywistości nie zabiera dużo miejsca w pomieszczeniu.
Niezależnie od rodzaju kupowanego urządzenia, należy przeanalizować różne czynniki takie jak energooszczędność czy warunki gwarancji i serwisu.

agdmedia.pl

Redakcja wavelo.pl