Czym charakteryzują się najlepsze lakiery hybrydowe?

Lakiery hybrydowe to świetna inwestycja w nieskazitelny, elegancki manicure. Stosując te najlepsze, mamy gwarancję, że lakier nie odpryśnie i nie straci blasku nawet przez 21 dni. Możemy też wybierać wśród naprawdę bogatej gamy kolorów, więc z pewnością wybierzemy odcień idealny. Dowiedz się, po czym poznać najlepsze lakiery hybrydowe.

Na co zwrócić uwagę, wybierając lakier hybrydowy?

Najlepsze lakiery hybrydowe dają gwarancję trwałości i bezpieczeństwa, a to podstawa dobrego samopoczucia przy każdej okazji. Wybierając lakier hybrydowy dobrej jakości, nawet przez trzy tygodnie nie musimy martwić się o to, że straci idealny wygląd! Możemy wykonywać wszystkie codzienne czynności, a lakier nadal lśni i nie ma na nim żadnych zarysowań. Najlepsze lakiery hybrydowe dają też ogromny wybór kolorów i gwarancję satysfakcji przy ich doborze. Na paznokciach prezentują się perfekcyjnie, a głębia koloru spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających elegantek. Wybierając lakier hybrydowy, weźmy pod uwagę nasz nastrój oraz okazję, na którą szykujemy manicure. Stonowane, pastelowe kolory i odcienie szarości idealnie nadają się do pracy czy na rodzinne spotkania. Neonowe, szalone kolory to propozycja dla odważnych, do klubu i na imprezę. Klasyczne czerwienie sprawdzą się na każdą okazję, zwłaszcza na wieczorne wyjście czy romantyczne spotkanie.

Manicure hybrydowy – czy to trudne zadanie?

Absolutnie nie! Hybrydową stylizację bez problemu nałożysz sama, w domowym zaciszu. Jeśli masz nieco więcej wprawy, możesz poeksperymentować nie tylko z kolorem, ale także ze zdobieniami. Możesz też wykonać niezmiennie modny french manicure. W pierwszym kroku trzeba opracować płytkę paznokci, czyli usunąć skórkę, nadać paznokciom odpowiedni kształt oraz użyć bloczka polerskiego, by zmatowić płytkę. Następnie trzeba ją odtłuścić, stosując nail cleaner. Na tak przygotowane paznokcie nakładamy bazę i po utrwaleniu jej pod lampą, pierwszą warstwę lakieru. Baza jest potrzebna, by chronić płytkę i zapewnić hybrydzie lepszą przyczepność, więc nie zapominajmy o niej. Na lakier hybrydowy nakładamy top, który chroni hybrydę przed uszkodzeniami. Jeśli użyłaś Semilac Top No Wipe, nie musisz już stosować nail cleanera. W przeciwnym przypadku hybrydę przecieramy na koniec nail cleanerm. Manicure hybrydowy zajmie nam nie więcej niż 30 minut, a efekt jest naprawdę godny zachodu! Najlepsze lakiery hybrydowe to gwarancja sukcesu.

Lakier hybrydowy – ile warstw nakładać?

Jeśli chcesz wydobyć z lakieru hybrydowego cały blask i głębię koloru, zaleca się nałożyć dwie, a nawet trzy jego warstwy. Każdą z nich należy kolejno utwardzić pod lampą. Pamiętaj, by nakładać cienkie warstwy lakieru. Chodzi o efekt wow!, nie o grubość hybrydy. Cienkie warstwy lepiej też utrwalisz pod lampą. Hybrydową stylizacją możesz cieszyć się nawet do trzech tygodni. Możesz też łatwo ją zdjąć i zastąpić nową, jeśli masz taką chęć.

Redakcja wavelo.pl