Kroniki Akaszy – o co w nich pytać?

Jak zrozumieć to, co się nam przytrafia? Jak zmienić to, co uwiera? Kroniki Akaszy pomagają znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania oraz wskazują narzędzia, które możesz wykorzystać do życiowej zmiany. To pole informacji, z którego warto korzystać. Przekonaj się, o co pytać podczas sesji, by maksymalnie wykorzystać uzyskane odpowiedzi.

To cudowna przestrzeń, w której uzdrowienia zadziewają się już podczas sesji. Pytania jakie stawiasz nie mają na celu uzyskania konkretnej odpowiedzi „tak” lub „nie”, ale mają na przede wszystkim rozpoznać wzorce, skąd one pochodzą i jakie mają źródło. Żeby kroniki Akaszy mogły w pełni Ci posłużyć postaw na pytania otwarte. Więcej informacji niosą zdania: „Dlaczego tego doświadczam? czy „Jakie jest źródło tej sytuacji?”.

Czym są tak naprawdę Kroniki Akaszy?

Kroniki Akaszy określa się jako pole pamięci wszechświata, z którego można czerpać wspomnienia należące do wszystkich ludzi żyjących na Ziemi oraz każdego istnienia. Jest to niewidzialny zapis, który łączy wiedzę z przeszłości, dziejącej się teraźniejszości jak i przyszłości – pole informacyjne spajające ze sobą wszystko, co dzieje się we wszechświecie. Wszyscy tym polem są ze sobą połączeni, dlatego dzięki temu możemy nawzajem sobie pomagać i każde doświadczenie oraz spotkanie z drugą osobą uznać jako celowe i potrzebne, a nie przypadkowe. Akasza bywa nazywana eterem, który tworzą żywioły i miejscem wibrującej energii – bez niej nie ma ducha ani duszy. Przenosi ona wszystkie informacje czasów oraz zawiera zbiór wspomnień, z których biorą się atomy, cząsteczki, gwiazdy, planety i nasze, ludzkie doświadczenia.

Jak korzystać z Kronik Akaszy?

To, czym zajmuje się Akasza to zmiana ludzkich doświadczeń poprzez kontakt z uniwersalnym polem, dzięki któremu uzyskujesz dostęp do informacji. Praca z zapisami to nic innego, jak tłumaczenie wibracji na zrozumiały dla człowieka język. Pytania podczas sesji powinny być otwarte. Nie pytaj więc, czy dostaniesz konkretną pracę, ale co powinieneś się dowiedzieć na temat swojej zmiany czy energii firmy, która panuje w potencjalnym miejscu zatrudnienia. Nie pytaj czy Twój mąż Cię zdradza, ale to, co powinnaś wiedzieć na temat swojej relacji z partnerem.

Odpowiedź może się pojawić jako wyświetlany film pod powieką, który należy dobrze zinterpretować, ale pozwól sobie na pełne odczuwanie ciała, przez które również może przyjść odpowiedź. Wtedy możesz wyraźnie nazwać to, co zauważałaś w sobie od dawna, ale nie potrafiłaś tego dobrze określić. Po odczycie zdarza się tak, że puzzle układają się w jedną, sensowną całość. Wtedy jasno widzisz kierunek, w jakim powinnaś pójść. Odpowiedzi z Kronik Akaszy, są przeznaczone wyłącznie dla osoby zadającej pytania. Informacje są zawsze pełne spokoju i akceptacji tego, co przeżywasz, odczuwasz i doświadczasz. Dzięki odpowiedziom uzyskujesz zrozumienie sytuacji w jakiej się znalazłaś i miejsca, w którym jesteś.

Redakcja wavelo.pl