Najgłośniejsze polskie produkcje filmowe w lipcu w CANAL+

Zastanawiasz się, co obejrzeć w lipcu na platformie CANAL+? Sięgnij po głośne polskie produkcje, które na pewno przypadną ci do gustu. Rozsiądź się wygodnie w fotelu i spędź przyjemnie czas z dobrymi produkcjami.

CANAL+ – co obejrzeć w lipcu?

Pierwsza propozycja to film „Pani Basia” w reżyserii Pawła Deląga. To 30-minutowa produkcja, w której poruszane są niezwykle ważne dla dzisiejszego świata problemy. Mowa tutaj przede wszystkim o stanie środowiska naturalnego. Akcja filmu osadzona jest w Krakowie, w Nowej Hucie. To właśnie Kraków jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych miast w Polsce, jeśli chodzi o stężenie smogu. Pani Basia dowiaduje się, że jest chora na raka, częściowo przez zły stan powietrza. Tę straszną informację dostaje tuż przed Bożym Narodzeniem. Jak poradzi sobie z tą sytuacją? Przekonaj się, oglądając tę produkcję!

„Wesele”

Kolejny film skłaniający do refleksji to „Wesele” Wojtka Smarzowskiego. Reżyser ponownie poddaje polskie społeczeństwo diagnozie, wytykając mu każdą negatywną cechę. Z pozoru „Wesele” opowiada o przygotowaniach od ślubu i wesela, rodzinnej uroczystości oraz towarzyszącym im wydarzeniom. Tak naprawdę jest to obraz tego, jak zdarzenia z przeszłości wpływają na teraźniejszość i jak odbijają się w ludzkiej mentalności.

„Miasto”

Kiedy inżynier Pełka, będący szanowanym wykładowcą nauk ścisłych, zaczyna czuć się znudzony dotychczasowym życiem, postanawia zostać pisarzem. Głównym bohaterem jego powieści kryminalnej zostaje… on sam. Wciela się w rolę detektywa, który prowadzi dochodzenie w bardzo ponurych zakątkach miasta. Klimat filmu to oniryzm, noir w czystej postaci. Marzenia senne i obrazy za mgłą wprowadzają widza w tajemniczy i magiczny nastrój.

Telewizja przez Internet – przetestuj nowoczesne usługi od INEA

Lubisz nowe technologie, a także dobre filmy i seriale? W takim razie telewizja przez Internet to coś właśnie dla ciebie. Najlepszą ofertę nowoczesnej telewizji proponuje INEA. Dostawca ten przygotował dla swoich klientów telewizję HIWAY, dzięki której można samemu dobierać kanały, które najbardziej lubi się oglądać. Paczki tematyczne można dowolnie zmieniać – bez przywiązania.

Telewizja internetowa z dekoderem bezprzewodowym to również ogromna wygoda. Nie musisz już walczyć z plączącymi się kablami. Możesz także liczyć na nowe funkcje, takie jak odtwarzanie programów do 7 dni wstecz, przewijanie programów do początku czy nagrywanie wybranych produkcji. Dzięki temu nic Cię nie ominie. Telewizja internetowa z dekoderem to także najwyższa jakość 4K kanałów liniowych oraz filmów na YouTube.

Dzięki telewizji przez Internet możesz także skorzystać wygodnej opcji Multiroom. Ta usługa pozwala na oglądanie różnych programów na 5 telewizorach w tym samym czasie. To koniec niekończących się batalii o pilota w domu. W ramach telewizji HIWAY możesz również wypożyczać filmy w bibliotece VOD.

Materiał zewnętrzny

Redakcja wavelo.pl