Nowoczesne akcesoria kuchenne do przechowywania żywności i napojów w pracy

Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, co je. Własnoręczne przygotowywanie posiłków do pracy czy na uczelnię staje się normą. Zdrowy lunch trzeba w czymś przynieść lub przywieźć do biura- na pomoc przychodzą lekkie, nowoczesne pojemniki plastikowe oraz termosy na ciepłe i zimne napoje.

W czym przechowywać obiad do pracy?

Nowoczesne pojemniki na żywność – np.: https://zasmakujradosci.pl/pl/menu/pojemniki-plastikowe-1245.html – są nie tylko funkcjonalne, ale też po prostu ładne. Stanowią estetyczny dodatek do każdej kuchni lub wnętrza lodówki. Producenci takich rozwiązań stosują lekkie, odporne na zniszczenia materiały, które mogą mieć kontakt z żywnoscią, co poświadczają odpowiednie atesty i certyfikaty. 

Idealny pojemnik na obiad do pracy powinien być szczelny oraz na tyle duży, by zmieścił się w nim cały przygotowany w domu posiłek. W większości biur są kuchenki mikrofalowe do podgrzewania obiadów, dlatego wybierając pojemnik, należy zwrócić uwagę, czy producent zezwala na to, by na pewno się do tego nadawał. 

Dla osób, które przygotowują zróżnicowane posiłki, składające się z kilku różnych części, zaprojektowane zostały pojemniki z przegródkami: do każdej można włożyć inne danie lub składniki, by nie mieszały się ze sobą. W przypadku niektórych dań – np. sałatek – zalecane jest, by niektóre komponenty dodawać dopiero przed podaniem. Dobrym tego przykładem jest dressing do sałatki – sałatkę należy spakować osobno, a dressing oddzielnie i dopiero parę minut przed jedzeniem polać nim sałatkę. 

W czym przechowywać ciepłe lub zimne napoje do pracy?

Nie tylko posiłki to coś, co można sobie przygotować do pracy w domowym zaciszu. Często są to też napoje na ciepło lub zimno – np. zdrowe, gęste mieszanki na mleku roślinnym z owocami lub kaszą jaglaną, koktajle białkowe lub świeżo zaparzona, ekskluzywna kawa z dalekiej podróży. 

Doskonale sprawdzą się wówczas lekkie, nierdzewne termosy – trzymają zarówno ciepło, jak i zimno, więc można do nich przelać zimny koktajl, shake mleczny z lodami, aromatyczną yerbę matę lub inne napoje. Najłatwiej zamówić je przez internet – np.: stąd: https://zasmakujradosci.pl/pl/menu/termosy-do-kawy-i-herbaty-328.html 

Na uwagę zasługuje też termos konferencyjny – nieodzowny element szkoleń, burz mózgów i konferencji biznesowych. Nowoczesne modele konferencyjne odznaczają się eleganckim wyglądem, który będzie pasować nawet na formalnym, biznesowym spotkaniu z ważnym kontrahentem, zachwycając swoim kształtem

Na spotkania biznesowe i rozmowy rekrutacyjne

Codzienność w firmach jest przeplatana spotkaniami biznesowymi, negocjacjami z kontrahentami i rozmowami kwalifikacyjnymi. Na taką okazję warto wyposażyć kuchnię w eleganckie filiżanki i spodki, by móc podać w nich kawę lub herbatę, np.: stąd 

https://zasmakujradosci.pl/pl/menu/filizanki-i-spodki-322.html

Redakcja wavelo.pl