Telefony z dobrym aparatem – jakich funkcji możemy się spodziewać?

Telefony z dobrym aparatem to coś, na czym zależy wielu użytkownikom smartfonów. Oto zaleta, która okazuje się przydatna nie tylko podczas wakacyjnych wyjazdów. Różnego rodzaju zdjęcia robimy niemal każdego dnia – uwieczniamy na nich naszych bliskich czy też inne elementy, które mają dla nas znaczenie. Ale czy wiesz, na jakie inne funkcje warto zwrócić uwagę podczas zakupu nowego smartfonu?

Aparat w smartfonie

Dzisiaj posiadanie osobnego aparatu fotograficznego nie jest konieczne, jeżeli znajdziemy takowy w naszym telefonie. To wygodne rozwiązanie, które warto docenić. Jedno urządzenie, a tak wiele możliwości! Możemy dzwonić, pisać SMS-y, przeglądać social media, a jednocześnie robić też zdjęcia i dodawać je do sieci.

Uchwycone kadry mogą prezentować się naprawdę świetnie. Wiele zależy jednak od tego, w jakie aparaty wyposażony jest nasz telefon. Tak, często to więcej niż jeden aparat, co okazuje się pomocne w wielu sytuacjach – na przykład przednia kamera świetnie sprawdza się do selfie, podczas gdy głównym aparatem uwiecznimy na przykład piękny krajobraz.

Jaki telefon z dobrym aparatem sprawdzi się na co dzień?

Warto jednak pamiętać o tym, że dobry aparat to nie wszystko, na co możemy liczyć. Wybierając nowy smartfon, upewnijmy się, że posiada on również inne, ciekawe funkcje, z których będziemy korzystać na co dzień. Dobrze zwrócić też uwagę na wielkość wyświetlacza. Są osoby, które wykorzystują telefony do grania czy oglądania filmów, dlatego większa przekątna ekranu będzie tutaj bardzo wskazana. 

Nie zapominajmy też o potężnym procesorze czy baterii, która pozwoli nam na wielogodzinne korzystanie ze smartfonu bez konieczności częstego ładowania. A jaki telefon z dobrym aparatem wybrać?

Samsung z dobrym aparatem – jaki wybrać?

Interesuje Cię smartfon Samsung z dobrym aparatem? Przyjrzyj się bliżej modelom z serii Galaxy S23. W ofercie dostępne są aż trzy warianty. Czym może zaskoczyć cię taki telefon? Najlepszy aparat to ten, który pozwala użytkownikowi na tworzenie ciekawych kadrów, które będzie wyróżniała również widoczność najmniejszych detali czy naturalna kolorystyka. Dlatego w serii Galaxy S23 dostępne są aż cztery różne aparaty, a to zaledwie jeden telefon! Najlepszy aparat do selfie znajdziesz oczywiście z przodu urządzenia. 

Pamiętaj również o zdjęciach nocnych. Przy małej ilości światła bardzo łatwo o poruszone i niewyraźne kadry. Na szczęście seria Galaxy S23 od marki Samsung ułatwia robienie zdjęć nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Znajdziesz tutaj aparat wyposażony w matrycę wysokiej rozdzielczości i inteligentne, pochłaniające światło piksele. 

Dlaczego warto postawić na telefony z dobrym aparatem? Wybierz aplikację Expert RAW*, by fotografować w formacie RAW. W ten sposób uzyskasz zdjęcia o wysokiej rozdzielczości, pełne szczegółów i niezwykle jasne. Możesz nawet fotografować niebo nocą i cieszyć się doskonałymi rezultatami. Skorzystaj również z funkcji przetwarzania zdjęć. A na koniec zajrzyj do galerii, aby poprawić ciemne, nieostre obrazy.

* Expert RAW należy pobrać osobno z Galaxy Store, za darmo, przed użyciem. Obsługiwane na urządzeniach z serii S23, urządzeniach z serii S22, S21 Ultra, S20 Ultra, Note20 Ultra, Z Fold4, Z Fold3 i Z Fold2.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Redakcja wavelo.pl